Věk do jednoho roku věku psa je pro jeho budoucnost nejdůležitější. Nejen že se v tomto období z malého štěňátka stává téměř dospělý jedinec, ale zároveň je to období, kdy zpracovává různé podněty a informace z okolí.

Takové informace je nutné pejskovi podávat způsobem, kterému porozumí. Správné vedení a komunikace psovoda se svým čtyřnohým miláčkem vede nejen k rychlejšímu zpracování informací a jejich správnému pochopení, hlavně však předcházíme pracnému přeučení případných nežádoucích návyků.

Pejskovi nemůžeme vysvětlovat věci jako člověku. Nelze očekávat, že když budu svého psa milovat a vše mu dopřeji, vyroste z něj poslušný pes.  Zkušenosti nám dokazují, že opak bývá pravdou a je tedy potřeba pejskovi věnovat více než „jen“ lásku. Každý pejsek, stejně tak jako každé dítě potřebuje řád, který mu dodává jistotu. Ale o tom Vám povíme více až při osobním setkání na kurzu pro mladé psy (štěňata).

Kurz probíhá v teoretické i praktické rovině tak, abyste mohli dosáhnout u svého psa základní poslušnosti a to bez rozdílu dalšího zaměření, kterému se chcete s pejskem věnovat.

Objednejte nyní