Někteří z majitelů psů se během výchovy svého pejska i přes velkou snahu dopustí chyb a nastane situace, kdy si s jeho chováním již neumějí poradit. Nezvládnutý pes dokáže svému majiteli život velmi znepříjemnit a z očekávaného kamaráda a společníka na procházky se stává velký problém. Nemusí se vždy jednat jen o agresi vůči ostatním psům, majiteli nebo ostatním členům rodiny, ale i jiné nevhodné chování jako štěkání, značkování ap. dokáže znepříjemnit život majiteli i sousedům.

Nemá cenu si myslet, že se vše nějak samo vyřeší, že pejsek sám dostane rozum a svoje chování změní. Nemá ani smysl zbytečně takové chování trpět a podřizovat se mu tak, jak to velké množství majitelů zvláště u malých plemen často dělá. A pochopitelně není ani řešením dát agresora někam pryč, třeba do útulku.

Existuje jediný rozumný způsob, a to najít řešení vašeho problému a problém řešit. Věřte tomu, že řešení většinou nebývá složité a pod vedením instruktora a při dodržování jeho pokynů se problém brzo stává minulostí. Pochopitelně se najdou i složitější problémy, ale i ty mají řešení.

Tak jako u většiny  našich kurzů, tak i zde je první seznamovací hodina zdarma.

Objednejte nyní