Socializační kurz je určen pro malá štěňata do věku cca 6 měsíců a  stává pro naše malé kamarády prakticky nutností. Nikdy dříve nebyly na naše psy kladeny takové nároky jako nyní. Zatímco dříve se nějaký ten prohřešek toleroval, dnes se požaduje prakticky dokonalý pes. Pochopitelně dokonalý je jen komisař Rex, ale to neznamená, že se o dokonalost našeho psa nemůžeme pokusit také.

Hrajici si psi 2

 

Prvním krokem v jeho společenské výchově je právě psí školka. Pejsek se zde seznamuje nejen se svými vrstevníky různých plemen, ale i s jejich majiteli a hlavně novým prostředím. To vše dohromady dává předpoklad správného vývoje vašeho psa. Je úplně jedno k jakému účelu jste si psa pořídili, jestli je to lovecké, služební či společenské plemeno nebo jaké pracovní zaměření pro něho zamýšlíte, psí školka je skutečně pro každého.

stenata

Ale v naší školce nechceme vychovávat jen vaše pejsky, nabízíme vám ještě daleko víc. Do každé výcvikové hodiny je zařazena teorie zaměřená na výcvik a výchovu jako např. přivolání, krmení, odměňování, chůze na vodítku, péče o štěně, odmítání nalezené potravy, nevhodné skákání, okusování věcí, a mnoho dalšího. Pochopitelně vždy odpovíme na vaše otázky a pomůžeme s řešením případných problémů.

A co sebou: to co vždy, když jdete s pejskem na procházku, dobrou náladu a pamlsky do kapsy.

Objednejte nyní